جهت سفارش کلیه محصولات تنها با شماره 6059-682-0912 تماس حاصل فرمائید

درمورد شرکت :<br /> شرکت صنایع چوب چناران علاوه بر فعالیت در زمینه تولید ملزومات دکوراسیون با توجه به ابزار،امکانات و دستگاه های به روز در عرصه صنعت چوب ،آماده ارائه خدمات CNC، وکیوم ، نقاشی و رنگ چوب ، طراحی و ایده پردازی و خدمات خشک کردن چوب به فعالان و تولید کنندگان صنعت دکوراسیون و صنایع وابسته می باشد

خدمات سی ان سی

متن بخش CNC<br /> چناران در زمینه ارائه خدمات طراحی و مدلینگ CNC جهت تولیدی های مبلمان ،فعالان بخش دکوراسیون داخلی و ... آماده ارائه خدمات CNC بروی چوب و ام دی اف می باشد. این خدمات صرفا با هماهنگی ها قبلی و به صورت تیراژ قابل عرضه می باشد.

خدمات وکیوم

مجموعه چناران با داشتن دستگاه های وکیوم تا طول 6 متر علاوه بر تامین نیاز های داخلی شرکت ، با تعیین وقت قبلی و هماهنگی ، آماده ارائه خدمات روکش ممبران بر روی ام دی اف و سایر مصنوعات با قابلیت تحمل گرمایش می باشد.این خدمات به فعالان در عرصه کابینت و دکوراسیون داخلی عرضه می گردد

خدمات خشک کن چوب

حجم خشک کن های موجود در کارخانه در مجموع 300 متر مکعب می باشد که در قالب 5 دستگاه خشک کن انجام می شود.درجه رطوبت تخته های چوبی پس از خروج از دستگاه خشک کن زیر 0.5 می باشد.

جهت سفارش با شماره تماس 09126826059 و یا 02833762031 تماس بگیرید.

رئیس

تنها روشی که میتوان برای موفقیت به آن پایبند بود تلاش و ایمان به پیروزی است .

مدیر

موفقیت حاصل گزینش های صحیح در زندگی است.انسان هر لحظه در حال انتخاب است و هر انتخاب ما بر روی تمام کائنات اثرگذار است

توسعه دهنده

اشتراک

برای خبرنامه

با ما تماس بگیرید 09126826059

علم فنگ شویی

با کمک علم فنگ شويی در آپارتمان خود، به تعادل و هماهنگي با محيط دست خواهيد يافت و اين هم‌نوائی به‌نوبه خود باعث رضايت خاطر، زندگي شاد و وفور نعمت براي شما خواهد شد.

توسط admin / جولای 3, 2015 / 13

ارتفاع مناسب برای تلویزیون

در دنیای کنونی با استفاده مداوم از تلویزیون در اندازه های متفاوت ، باید مکانی مناسب و استاندارد برای قرار دادن آن در نظر گرفت تا از نظر زیبایی شناسی و پزشکی اصول را رعایت کرده باشیم.

توسط admin / جولای 3, 2015 / 5